Kontrast: kontrast domyślny kontrast czarno-biały kontrast zółto-czarny        MAPA STRONY

Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

Start Kadra

 

Dyrektor Ośrodka - mgr Agnieszka Wyrwas
agnieszka.wyrwas@sosw.torun.pl
tel. (+48) 883 647 692

Wicedyrektor ds. kształcenia podstawowego
mgr
Emilia Kwiatkowska

emilia.kwiatkowska@sosw.torun.pl
tel. (+48) 502 695 379

Wicedyrektor ds. kształcenia zawodowego i przysposobienia do pracy
mgr inż. Mieczysława Jankowska
mieczyslawa.jankowska@sosw.torun.pl
tel. (+48) 883 647 684

Kierownik kształcenia praktycznego - mgr Agnieszka Majewska
agnieszka.majewska@sosw.torun.pl
tel. (+48) 502 695 438

Kierownik Ośrodka - mgr Anna Iglewska
anna.iglewska@sosw.torun.pl
tel. (+48) 502 695 439

 

Pedagodzy i psycholodzy w KPSOSW w Toruniu

Szkoła Podstawowa - pedagog mgr Justyna Krakowiak tel. (+48) 883 623 261

Szkoła Podstawowa - psycholog mgr Anna Sucharska-Daraż tel. (+48) 883 623 261

Branżowa Szkoła I Stopnia - pedagog mgr Barbara Kopczyńska tel. (+48) 883 623 283

Branżowa Szkoła I Stopnia - psycholog mgr Magdalena Smoczyńska-Malec
                                           tel. (+48) 883 623 283

 

Lista nauczycieli i wychowawców zatrudnionych w Kujawsko–Pomorskim Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Toruniu

  1. Aleksandrowicz Piotr

  2. Bajerska Ewelina

  3. Bartosińska-Sypek Anna

  4. Bejger Sebastian

  5. Bęben Joanna

  6. Białek Anna

  7. Biczyk Monika

  8. Bielawa Dorota

  9. Błeszyńska Lucyna

  10. Bojar Adam

  11. Brojewska-Koprowska Anna

  12. Brzezińska Aldona

  13. Cichoracka Sylwia

  14. Czermińska Aleksandra

  15. Czerwonka Dagna

  16. Dembiński Krzysztof

  17. Dudek Edyta

  18. Dwojak-Zakrocka Katarzyna

  19. Dziduch-Gręda Agnieszka

  20. Dzik Sylwia

  21. Filar Małgorzata

  22. Gardocka Lilianna

  23. Gołuchowska Dorota

  24. Goss Lidia

  25. Gotowalska Marta

  26. Górska Natalia

  27. Gwizdała Adam

  28. Hus Daria

  29. Iglewska Anna

  30. Jabłońska Maria, s. Ancella

  31. Jakubaszek Anna

  32. Jakubiak Małgorzata

  33. Janicka Renata

  34. Jankowska Mieczysława

  35. Januszewska Grażyna

  36. Kacprzak Marzenna

  37. Kaczmarzyk Magdalena

  38. Kamińska Grażyna

  39. Kamińska Magdalena

  40. Kędzierska Oliwia

  41. Kluz Maria

  42. Kopczyńska Barbara

  43. Kopyrska Aleksandra

  44. Kowalski Marek

  45. Kowalski Radosław

  46. Kozłowski Mateusz

  47. Krajnik Anna

  48. Krakowiak Justyna

  49. Kraśnicka Grażyna

  50. Kromkiewicz Piotr

  51. Kucharski Krzysztof

  52. Kwiatkowska Emilia

  53. Leśniewicz Anna

  54. Letkiewicz Iwona

  55. Liczkowski Sławomir

  56. Liguzińska Karolina

  57. Lisiecka Beata

  58. Łopatowska Wioleta

  59. Łukiewska Katarzyna

  60. Łusiewicz Jacek

  61. Majewska Agnieszka

  62. Małkiewicz Angelika

  63. Manikowska Nina

  64. Masłowska Monika

  65. Maszudzińska-Frankowska Magdalena

  66. Mazur Bogumiła

  67. Mazurek Sergiusz

  68. Mądry Ryszard

  69. Milewska Daria

  70. Nowakowska Katarzyna

  71. Ołów Aleksandra

  72. Oraczewska Dagna

  73. Ordon Monika

  74. Orłowska Iwona

  75. Pawlik Małgorzata

  76. Pawlikowski Adam

  77. Pawluczuk Anna

  78. Piechocki Jan

  79. Pirogowska Marta

  80. Polanowska Celina

  81. Popowska Małgorzata

  82. Pruszyńska Anna

  83. Rodzewicz Aneta

  84. Romejko Aleksandra

  85. Rozwadowska-Brążkiewicz Beata

  86. Rychlicka Małgorzata

  87. Sadowska Agata

  88. Sadowska-Krajewska Aleksandra

  89. Skucińska Beata

  90. Smal-Węgierska Anna

  91. Smoczyńska-Malec Magdalena

  92. Sokołowska Eliza

  93. Sokołowski Krzysztof

  94. Sucharska-Daraż Anna

  95. Suda Marzanna

  96. Szalkowska Dobrosława

  97. Szustakowska Sylwia

  98. Śledź Agnieszka

  99. Śmigielska Małgorzata

  100. Tadajewska Danuta

  101. Tajchman Anita

  102. Tarasiuk Romualda

  103. Troszyńska Karolina

  104. Tucholska Katarzyna

  105. Ulatowska Jolanta

  106. Waloch Ilona

  107. Weber Magdalena

  108. Welenc Sebastian

  109. Wiedemeyer Sławomir

  110. Wielewiecka Kamila

  111. Wielich Elżbieta

  112. Wiśniewska Dorota

  113. Wittbrodt Patrycja

  114. Wojciechowska Barbra

  115. Wolter Alicja

  116. Wrzesińska Małgorzata

  117. Wydrych Agnieszka

  118. Wyrwas Agnieszka

  119. Wyszogrodzka Hanna

  120. Zach Aleksandra

  121. Żółtowska Beata

  122. Żywicka Barbara

.

Media społecznościowe

      

Budujemy przedszkole
Artyści w zawodzie

 

Jubileusz

 

Ważne linki