Kujawsko - Pomorski Specjalny Ośrodek
 Szkolno - Wychowawczy

im. Janusza Korczaka w Toruniu

Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

Start Nauczyciele

 

Lista nauczycieli i wychowawców zatrudnionych w Kujawsko–Pomorskim Specjalnym Ośrodku Szkolno–Wychowawczym w Toruniu

  1. Aleksandrowicz Piotr

  2. Bajerska Ewelina

  3. Bejger Sebastian

  4. Bęben Joanna

  5. Białek Anna

  6. Biczyk Monika

  7. Bielawa Dorota

  8. Błaszkiewicz-Gruszka Natalia

  9. Błeszyńska Lucyna

  10. Bojar Adam

  11. Brojewska Anna

  12. Brzezińska Aldona

  13. Cichoracka Sylwia

  14. Czermińska Aleksandra

  15. Czerwonka Dagna

  16. Dembiński Krzysztof

  17. Dudek Edyta

  18. Dziduch-Gręda Agnieszka

  19. Dzik Sylwia

  20. Filar Małgorzata

  21. Gardocka Lilianna

  22. Gołuchowska Dorota

  23. Goss Lidia

  24. Gwizdała Adam

  25. Hus Daria

  26. Iglewska Anna

  27. Jabłońska Maria, s. Ancella

  28. Jakubaszek Anna

  29. Jakubiak Małgorzata

  30. Janicka Renata

  31. Jankowska Mieczysława

  32. Januszewska Grażyna

  33. Jasek Jan

  34. Kaczmarzyk Magdalena

  35. Kamińska Grażyna

  36. Kamińska Magdalena

  37. Kluz Maria

  38. Kopczyńska Barbara

  39. Kopyrska Aleksandra

  40. Kowalski Marek

  41. Kowalski Radosław

  42. Kozłowski Mateusz

  43. Krakowiak Justyna

  44. Kraśnicka Grażyna

  45. Kromkiewicz Piotr

  46. Kucharski Krzysztof

  47. Kwiatkowska Emilia

  48. Leśniewicz Anna

  49. Letkiewicz Iwona

  50. Liczkowski Sławomir

  51. Lisiecka Beata

  52. Łopatowska Wioleta

  53. Łukiewska Katarzyna

  54. Łusiewicz Jacek

  55. Macur Alicja

  56. Majewska Agnieszka

  57. Małkiewicz Angelika

  58. Masłowska Monika

  59. Maszudzińska-Frankowska Magdalena

  60. Mazur Bogumiła

  61. Mazurek Sergiusz

  62. Mądrzejewska Julia

  63. Mądry Ryszard

  64. Milewska Daria

  65. Nowakowska Katarzyna

  66. Oraczewska Dagna

  67. Ordon Monika

  68. Orłowska Iwona

  69. Pawlik Małgorzata

  70. Pawlikowski Adam

  71. Pawluczuk Anna

  72. Piechocki Jan

  73. Polanowska Celina

  74. Popowska Małgorzata

  75. Prochowska Ewa

  76. Pruszyńska Anna

  77. Rissmann Anna

  78. Rodzewicz Aneta

  79. Rozwadowska-Brążkiewicz Beata

  80. Rychlicka Małgorzata

  81. Sadowska Agata

  82. Sadowska-Krajewska Aleksandra

  83. Sadurska Anna

  84. Skucińska Beata

  85. Smal-Węgierska Anna

  86. Smoczyńska-Malec Magdalena

  87. Sokołowska Eliza

  88. Sokołowski Krzysztof

  89. Sucharska-Daraż Anna

  90. Suda Marzanna

  91. Szalkowska Dobrosława

  92. Szustakowska Sylwia

  93. Śledź Agnieszka

  94. Śmigielska Małgorzata

  95. Świtek Marta

  96. Tadajewska Danuta

  97. Tajchman Anita

  98. Tarasiuk Romualda

  99. Trawińska Anna

  100. Troszyńska Karolina

  101. Tumirska-Budzyńska Dorota

  102. Ulatowska Jolanta

  103. Waloch Ilona

  104. Welenc Sebastian

  105. Wielewiecka Kamila

  106. Wielich Elżbieta

  107. Wiśniewska Dorota

  108. Wojciechowska Barbra

  109. Wolter Alicja

  110. Wrzesińska Małgorzata

  111. Wydrych Agnieszka

  112. Wyszogrodzka Hanna

  113. Zach Aleksandra

  114. Żółtowska Beata

  115. Żywicka Barbara

 

do góry

 

Budujemy przedszkole
Artyści w zawodzie

 

Jubileusz

 

Masz pytanie?

Zadzwoń,
udzielimy na nie odpowiedzi

881 211 042

 

Ważne linki