Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

Start Konkursy Mistrz grafiki komputerowej Laureaci X edycji

Finał X edycji Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki - Mistrz Grafiki Komputerowej

„Moje marzenia...i ja”

Każdy z nas ma marzenia, tęsknoty, które chce realizować, marzenia do których pragnie dążyć. Może nie dziś, nie jutro, ale kiedyś na pewno. Właśnie marzeniom poświęcona jest tegoroczna wyjątkowa - jubileuszowa edycja konkursu.

W dniu 22 maja 2013 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym w Toruniu odbył się finał X edycji Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki – Mistrz Grafiki Komputerowej.

  1. Komisja oceniająca w składzie:

  • Agnieszka Wyrwas - Grzybowska – Przewodnicząca Komisji

  • Aleksandra Zach – Członek Komisji

 stwierdza, że na konkurs nadesłano 64 prace z następujących miejscowości:

  • Bydgoszcz - OSW nr 3

  • Toruń - Zespół Szkół nr 26

  • Koronowo – ZSS

  • Sępólno Krajeńskie – ZS nr 2

  • Karnowo – ZSS

  • Świecie – ZSS nr 1

  • Rypin ZS nr 5

  • Toruń - ZS nr 6

  • Bydgoszcz - ZS nr 30

  • Włocławek - ZS nr 3

  • Włocławek - ZS nr 20

  • Chełmno - SOSW

  • Grudziądz - ZSS

  • Wielgie - SOSW

  • Chełmża - ZSS

  • Toruń - SOSW

  1. Nadesłane prace spełniają wymagania zawarte w regulaminie konkursu.

  2. Po dokonaniu oceny nadesłanych prac Komisja orzekła:

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Szkoły Podstawowej zdobywa uczeń: Małgorzata Klaszka z ZSS nr 1 w Świeciu.

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Gimnazjum zdobywa uczeń: Arkadiusz Niekłań z klasy III - ZS nr 2 z Sępólna Krajeńskiego.

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla ZSZ zdobywa uczeń: Janusz Januszewicz - ZS nr 3 z Włocławka.

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Szkoły Przysposabiającej do Pracy zdobywa uczeń: Patrycja Falenczyk z klasy II – OSW nr 3 w Bydgoszczy.

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Zespołów Edukacyjno - Terapeutycznych zdobywa uczeń: Czesław Czekała - SOSW w Toruniu.

  Ponadto Komisja przyznała 14 wyróżnień dla następujących uczniów:

  1. Patrycja Dyflow - ZET, Sępólno Krajeńskie

  2. Magdalena Falkowska - klasa II, ZSS Grudziądz

  3. Arkadiusz Murawski - klasa II, ZS Rypin

  4. Mariusz Górecki - klasa V, SOSW Chełmno

  5. Kamil Stolarski - klasa I, ZSS nr 1 Świecie

  6. Krzysztof Przywecki - klasa I, ZSS Karnowo

  7. Mateusz Pawlik - klasa IV, ZSS Koronowo

  8. Karolina Chuda - klasa III, ZS nr 30 Bydgoszcz

  9. Liwia Lubrant - klasa III, SP nr 20 Włocławek

  10. Damian Kijanowski - klasa V, SOSW Wielgie

  11. Michał Byśnikiewicz - klasa II, SOSW nr 3 Bydgoszcz

  12. Mateusz Ernest - klasa II, Gimnazjum Specjalne nr 26 Toruń

  13. Paulina Juchtowska - klasa II, ZSS Chełmża

  14. Patryk Sędzikowski - klasa I, ZS nr 6 Toruń

Członkowie Komisji:
Agnieszka Wyrwas - Grzybowska – Przewodnicząca Komisji
Aleksandra Zach – Członek Komisji

Wszystkim Uczestnikom tegorocznej edycji konkursu serdecznie dziękuję i gratuluję!

Organizator konkursu: Alicja Wolter (SOSW Toruń)

do góry

x

Media społecznościowe

     

Budujemy przedszkole
Artyści w zawodzie

 

Jubileusz

 

Ważne linki