Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

Start Konkursy Mistrz grafiki komputerowej Laureaci VIII edycji

Finał VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki
 MISTRZ GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

Tegoroczny konkurs o nazwie „Pieskie dole i niedole” poświęcony jest naszym psiakom – niech skłoni uczniów do refleksji nad zwierzętami, nad ich losem.

Mam nadzieję, że wykonywanie prac graficznych o tej tematyce będzie doskonałą okazją do rozmowy dotyczącej życia psów, otoczenia zwierząt oraz warunków w jakich one przebywają.

Niech służy wyrabianiu właściwej etycznej postawy wobec zwierząt.

W dniu 19 maja 2011 roku w Specjalnym Ośrodku Szkolno – Wychowawczym wToruniu odbył się finał VIII edycji Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki – Mistrz Grafiki Komputerowej.

  1. Komisja oceniająca w składzie:

  • Agnieszka Wyrwas - Grzybowska - Przewodnicząca Komisji

  • Aleksandra Zach - Członek Komisji

stwierdziła, że w konkursie wzięły udział 23 szkoły nadsyłając 46 prac konkursowych.

  1. Nadesłane prace spełniają wymagania zawarte w regulaminie konkursu.

  2. Po dokonaniu oceny nadesłanych prac komisja orzekła:

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Szkoły Podstawowej zdobywa uczeń - Przemysław Skibicki z klasy V – Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku:


Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Gimnazjum zdobywa uczennica - Angelika Luty z klasy II - Zespół Szkół Specjalnych w Brodnicy:


Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Zasadniczej Szkoły Zawodowej zdobywa uczennica - Paulina Wilczewska z klasy III - SOSW  wToruniu:


Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Szkoły Przysposabiającej do Pracy zdobywa uczeń - Hubert Gogolin z klasy II – SOSW w Toruniu:


Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Zespołów Edukacyjno - Terapeutycznych  zdobywa uczennica - Angelika Mucha z klasy II - Zespół Szkół Specjalnych w Świeciu:


Ponadto Komisja przyznała 14 wyróżnień dla następujących uczniów:

  1. Anna Kościelak – ZET w ZSS Świecie

  2. Przemek Matusiak – Gimnazjum nr 26 Toruń

  3. Anita Gorząd – SP w SOSW Toruń

  4. Jadwiga Czarniecka – SP nr 13 Grudziądz

  5. Ewa Ziętkowska – SP nr 26 Toruń

  6. Łukasz Botkiewicz – ZET w SOSW Wielgie

  7. Gracjan Pająkowski – ZSZ Koronowo

  8. Piotr Balski – ZET SP nr 13 Grudziądz

  9. Piotr Tyburski – Gimnazjum w SOSW Toruń

  10. Katarzyna Domżalska – ZSZ Brodnica

  11. Michał Byśkiniewicz – SPdP SOSW nr 3 Bydgoszcz

  12. Miłosz Trzciński – SPdP ZSS Karnowo

  13. Paweł Krett – SPdP SOSW nr 3 Bydgoszcz

  14. Anna Jastrzębska – SPdP Brodnica

Członkowie Komisji:
Agnieszka Wyrwas - Grzybowska – Przewodnicząca Komisji
Aleksandra Zach – Członek Komisji

Serdecznie gratuluję!

Alicja Wolter - organizator konkursu

do góry

x

Media społecznościowe

     

Budujemy przedszkole
Artyści w zawodzie

 

Jubileusz

 

Ważne linki