Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

Start Konkursy Mistrz grafiki komputerowej Laureaci V edycji

Podsumowanie V edycji konkursu MISTRZ GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

6 maja 2008 roku w Specjalnym ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Toruniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki - Mistrz Grafiki Komputerowej.

  1. Komisja oceniająca w składzie:

  • p. Maria Kluz - Przewodnicząca Komisji

  • p. Romualda Tarasiuk - Członek Komisji

stwierdziła, że w konkursie wzięły udział 37 szkół nadsyłając 63 prace konkursowe.

  1. Nadesłane prace spełniają wymagania zawarte w regulaminie konkursu.

  2. Po dokonaniu oceny nadesłanych prac komisja orzekła:

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Szkoły Podstawowej zdobywa uczeń - Bartosz Nowak z Zespołu Szkół Specjalnych nr 1  w Świeciu:

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Gimnazjum zdobywa uczennica - Wioletta Siemiątkowska z Gimnazjum nr 25 w Toruniu:

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Zasadniczej Szkoły Zawodowej zdobywa uczeń - Janusz Raczkowski z Zespołu Szkół nr 5 w Rypinie:

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Szkoły Przysposabiającej do Pracy zdobywa uczeń - Jolanta Maciąg z Ośrodka Szkolno - Wychowawczego w Bydgoszczy:

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Zespołów Edukacyjno - Terapeutycznych  zdobywa uczennica - Mateusz  Sikorski z Zespołu Szkół nr 26  w Toruniu:

Ponadto Komisja przyznała 17 wyróżnień dla następujących uczniów:

  • Magdalena Dudzińska - Gimnazjum nr 25  w Toruniu

  • Mariusz Rydziński - Zespół Szkół nr 6 w Toruniu

  • Kuba Janicki - Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku

  • Dariusz Ładzik - Zespół Szkół Specjalnych w Brodnicy

  • Adam Jorgensen - Zespół Szkół nr 6 w Toruniu

  • Szymon Maszyński - Zespół Szkół nr 6 w Toruniu

  • Patrycja Murek - Zespół Szkół nr 2 w Sępólnie Krajeńskim

  • Katarzyna Domżalska - Zespół Szkół Specjalnych w Brodnicy

  • Mateusz Stefan - Zespół Szkół nr 1 w  Świeciu

  • Patryk Nowakowski - Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku

  • Sandra Bulińska - Ośrodek  Szkolno - Wychowawczy w Bydgoszczy

  • Krzysztof Starzecki - Ośrodek  Szkolno - Wychowawczy w Bydgoszczy

  • Monika Domżalska - Zespół Szkół Specjalnych w Brodnicy

  • Rafał Leszczyński - Zespół Szkół nr 5 w  Rypinie

  • Justyna Murawska - Zasadnicza Szkoła Zawodowa  w SOSW  w Toruniu

  • Daniel Ksybek - Zespół Szkół nr 2 w Sępólnie Krajeńskim

  • Marek Gerka - Zespół Szkół Specjalnych w Brodnicy

Serdecznie gratuluję!

Organizator konkursu: Alicja Wolter

do góry

x

Media społecznościowe

     

Budujemy przedszkole
Artyści w zawodzie

 

Jubileusz

 

Ważne linki