Kujawsko - Pomorski Specjalny Ośrodek
 Szkolno - Wychowawczy

im. Janusza Korczaka w Toruniu

Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

Start Konkursy Mistrz grafiki komputerowej Laureaci IV edycji

 

Podsumowanie IV edycji konkursu MISTRZ GRAFIKI KOMPUTEROWEJ

26 kwietnia 2007 roku w Specjalnym ośrodku Szkolno - Wychowawczym w Toruniu odbył się finał Wojewódzkiego Konkursu z Informatyki - Mistrz Grafiki Komputerowej.

  1.  Komisja oceniająca w składzie:

  • p. Maria Kluz - Przewodnicząca Komisji

  • p. Maria Chmielewska - Członek Komisji

  • p. Romualda Tarasiuk - Członek Komisji

stwierdziła, że w konkursie wzięło udział 21 szkół nadsyłając 42 prace konkursowe.

  1.  Nadesłane prace spełniają wymagania zawarte w regulaminie konkursu.

  2.  Po dokonaniu oceny nadesłanych prac Komisja orzekła:

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Szkoły Podstawowej zdobywa uczeń -Przemysław Skólmowski ze Szkoły Podstawowej nr 19 przy Zespole Szkół nr 6 w Toruniu

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Gimnazjum zdobywa uczennica - Monika Krzewińska z Gimnazjum przy Zespole Szkół Specjalnych w Grudziądzu:

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Zasadniczej Szkoły Zawodowej zdobywa uczeń - Janusz Raczkowski z Zespołu Szkół nr 5 w Rypinie:

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Szkoły Przysposabiającej do Pracy zdobywa uczennica - Jolanta Maciąg z klasy IIIa przy Ośrodku Szkolno - Wychowawczym nr 3 w Bydgoszczy:

Zaszczytny tytuł Mistrza Grafiki Komputerowej dla Zespołów Edukacyjno - Terapeutycznych  zdobywa uczeń - Dariusz Ładzik z Zespołu Szkół Specjalnych  w Brodnicy:


Ponadto Komisja przyznała 12 wyróżnień dla następujących uczniów:

  • Łukasz Pielarski - Zespół Szkół nr 6 w Toruniu

  • Patryk Zdrada - Gimnazjum nr 25 przy SOSW w Toruniu

  • Monika Domżalska - Zespół Szkół Specjalnych w Brodnicy

  • Dawid Krygier - Zespół Szkół nr 5 w Rypinie

  • Sandra Bulińska - Ośrodek  Szkolno - Wychowawczym nr 3 w Bydgoszczy

  • Sylwia Straszewska - Ośrodek  Szkolno - Wychowawczym nr 3 w Bydgoszczy

  • Jakub Janicki - Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku

  • Malwina Dąbrowska - Szkoła Podstawowa nr 20 we Włocławku

  • Angelika Jankowska - Zespół Szkół Specjalnych w Brodnicy

  • Joanna Walczak - Zespół Szkół nr 6 w Toruniu

  • Edyta Kołodziejczyk - Ośrodek  Szkolno - Wychowawczym nr 3 w Bydgoszczy

  • Łukasz Każmierowski - ZSZ przy SOSW w Toruniu

Serdecznie gratuluję!

Alicja Wolter - organizator konkursu

do góry

Masz pytanie?

Zadzwoń,
udzielimy na nie odpowiedzi.

56 654 47 78

 

Ważne linki