Kujawsko - Pomorski Specjalny Ośrodek
 Szkolno - Wychowawczy

im. Janusza Korczaka w Toruniu

Jestem nie po to, aby mnie kochali i podziwiali,
 ale po to, abym ja działał i kochał

Janusz Korczak
 

Dodatkowe menu
Masz pytanie?

Zadzwoń,
udzielimy na nie odpowiedzi.

56 654 47 78

 

Start Ośrodek Oddział Przedszkolny

 

 

Oddział "0"

Jesteśmy dziećmi z grupy zerowej. Opowiemy Wam o naszym przedszkolu. Naszą panią jest pani Daria. To ona dba żeby nam się nie nudziło. Z nasza panią malujemy, rysujemy, lepimy z plasteliny, śpiewamy, tańczymy i uczymy się. Lubimy też bawić się klockami i układać puzzle. Często czytamy książki.

 Codziennie wychodzimy na spacery.

Zimą lepimy bałwany, a kiedy nie ma śniegu, gramy w piłkę. Jesteśmy szczęśliwi! Po przyjściu do przedszkola jemy śniadanie, a w południe obiad - nasze panie kucharki smacznie gotują. Z chęcią chodzimy do Sali Integracji Sensorycznej.

Możemy tam bawić się w basenie z kulkami, na huśtawce i deskorolce. A w Sali Doświadczania Świata bawimy się światłem, śpiewamy i odpoczywamy.

 W naszym przedszkolu jest zawsze ciekawie. Robimy eksperymenty,

 jeździmy na hipoterapię i basen,

chodzimy na bale. Byliśmy nawet w teatrze. A teraz planujemy wycieczkę do ZOO. Na walentynki upiekliśmy dla naszych bliskich babeczki - ale była fajna zabawa, chociaż musieliśmy być ostrożni.

Każdego dnia mamy dodatkowe zajęcia usprawniające, wszystkie panie, które z nami pracują są bardzo sympatyczne – wszystkie je bardzo lubimy. Czujemy się razem bezpiecznie i miło. Codziennie przychodzimy do przedszkola uśmiechnięci. Chcielibyśmy mieć nowych kolegów i koleżanki, którzy tak jak my mają problemy z nauką. Dlatego zapraszamy Cię do nas – do oddziału zerowego!

Od 2 października 2018 r. nasze Przedszkolaki mają własne auto. Pojazd, dzięki któremu z łatwością i bezpiecznie będą mogły wybierać się na wycieczkę całą grupą. Dzieci będą siedzieć wygodnie na swoich miejscach, a Panie wychowawczynie sprawnie i bezpiecznie przewiozą je do parku, na plac zabaw lub do ogrodu zoologicznego. Dzieci mogą zabrać ze sobą ulubione podwórkowe zabawki, piłki i gry sportowe, a Panie pozbędą się zmartwień o transport wszystkich nieporęcznych przedmiotów tj. koc piknikowy, napoje i przekąski etc. Wózek wyposażony jest w 6 foteli z pasami bezpieczeństwa. Drzwi po obu stronach umożliwią samodzielne wyjście i opuszczenie wózka. Wózek posiada niezbędne atesty. Wózek zakupiony z nagrody, którą wygraliśmy w miejskim Konkursie „Zbieramy makulaturę”.

 Szczegółowe informacje  i zapisy – p. Anna Sucharska - Daraż,
 tel. 883 623 261

 

 

do góry

 

 

Budujemy przedszkole
Artyści w zawodzie

 

Jubileusz

 

Ważne linki